SPORTO ŽEMĖLAPIS ieško bendraminčių ir savanorių!

Autorius admin / 19 balandžio, 2016 / , , , , , , / 0 Komentarai

Savanorystė – tai būdas realizuoti savo pomėgius, įgauti naujų žinių, gerai praleisti laisvalaikį, aktyviai įsitraukti, susirasti draugų ir bendraminčių bei kartu su jais siekti bendrų tikslų. Tai veikla, į kurią gali įsitraukti kiekvienas, leidžianti atrasti save įvairiose darbo situacijose, pradėti savo kelią sporte, renginių organizavime, rinkodaros, komunikacijos, medijų ir kitose srityse. Kartais tai net gali tapti vertinga pradžia, galinčia nulemti svarbiausius žingsnius karjeros link.

VšĮ Sporto populiarinimo centras yra visuomeninė, ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindinis tikslas – vystyti, organizuoti, vykdyti sporto plėtojimo, švietimo, visuomenės komunikavimo bei informavimo sričių projektus. Įgyvendinant šį tikslą, 2016m. startavo pirmasis informacinis projektas Lietuvos sporto žemėlapis. Projekto tikslas – sukurti interaktyvų Lietuvos sporto gidą, surinkus informaciją apie Lietuvoje kultivuojamas sporto šakas ir pateikus jas viename bendrame žemėlapyje, kuriame būtų matomi veikiantys sporto klubai, sporto mokyklos, kūno kultūros ir sporto centrai, kitos aktyviam laisvalaikiui skirtos vietos.
Projektas unikalus tuo, kad jis kuriamas kartu su įvairių sričių specialistais savanoriais: interneto svetainės kūrėjais, dizaineriais, duomenų rinkėjais ir t.t., galinčiais skirti dalį savo laisvalaikio šiam naudingam visuomenei portalui.

Lietuvos Sporto Žemėlapyje visi sportuojantys ar mėgstantys aktyviai leisti laisvalaikį, galės greitai ir patogiai rasti visą reikiamą informaciją apie juos supančią sporto aplinką. Taip pat galės stebėti kitų lankytojų atsiliepimus, komentarus, nuomones ir įvertinimus.

Kurkime Lietuvos sporto žemėlapį drauge!

Jei Tu esi kupinas idėjų, turi hobį, kurį galėtum realizuoti kartu su mumis – susisiekime, ir savo veiklos naudas netruksi pastebėti. Galimybė dalyvaut projekto veikloje suteikiama visiems norintiems, nepriklausomai nuo amžiaus ar gyvenamosios vietos.
Prisijungęs prie mūsų, galėsi matyti savo darbo rezultatus on-line, o taip pat tavo pasiekti rezultatai ar motyvacija bus apdovanojami galimybe nemokamai išmėginti įvairiausias, net labai retas sporto šakas, bilietais į varžybas, renginius, kvietimais į įvairiausius seminarus. Kviečiame prisijungti:

FOTOGRAFUS,

norinčius fotografuoti sporto objektus, aikšteles, kurtį kitą reikalingą projektui vaizdinę medžiagą. Tavo darbai bus matomi ir Tau bus suteikta galimybė viešinti savo autorinius darbus portalo galerijoje, objektų aprašymuose ir kt., taip didinant savo žinomumą kartu su augančiu Lietuvos Sporto Žemėlapio populiarumu.

+

RAŠYTOJUS - ŽURNALISTUS

neabejingus sportui, norinčius ir galinčius rašyti įvairiausio pobūdžio straipsnius projekto portalui: nuo sporto naujienų, įvykių apžvalgų iki pranešimų spaudai bei reklaminių tekstų. Taip pat siūlome Tau galimybę kurti „vardinį“ dienoraštį, susijusį su projektu, o taip pat įdomius susitikimus bei pažintis su sporto pasaulio žmonėmis.

+

SOC.TINKLŲ ADMINISTRATORIUS,

galinčius administruoti mūsų projektų socialinių tinklų paskyras, pildyti jas naujienomis, informuoti visuomenę apie mūsų veiklą ir renginius. Siūlome galimybę aktyviai bendrauti su sporto mokyklų, klubų, organizacijų atstovais. Juk nauji draugai – tai ir naujos galimybės!

+

Savanorystė tai puiki investicija į ateitį, galimybė lavinti savo įgūdžius laisvu, sau patogiu metu. O galbūt tai taps pirmuoju tavo laipteliu iki gerai apmokamo darbo?

Susidomėjai? Užpildyk anketą ir prisijunk prie Lietuvos sporto žemėlapio kūrėjų!

 

Turi klausimų? Susisiekime!

Komentarai

Komentarų nėra

Būk pirmas, parašyk savo komentarą

Your email is never published nor shared.