Startuojame!

Autorius admin / vasario 17, 2016 / , , , , , , / 0 Komentarai

www.sportmap.lt

Pasiruošti. Dėmesio. Pirmyn!

VšĮ „Sporto populiarinimo centras“ pristato projektą „Sporto Žemėlapis“.

www.sportmap.lt – tai interaktyvus Lietuvos sporto gidas, kuris padės Jums atrasti arčiausią kelią aktyvaus gyvenimo būdo link. Mūsų tikslas – surinkti visus Lietuvos sporto objektus ir pateikti juos viename žemėlapyje tam, kad jus galėtumėte greitai ir patogiai susipažinti su jus supančia sportine aplinka bei įtraukti vieną arba kitą objektą į savo dienos maršrutą.

Mūsų portale jus rasite:
• Pagrindinį Lietuvos sporto žemėlapį, kuriame bus galima rasti visas sporto mokyklas, kūno kultūros bei sporto centrus ir rinktis juos pagal miestą arba sporto šaką.
• Žemėlapį, kuriame Lietuvos sporto bazės yra suskirstytos pagal atskiras sporto rūšis: baseinai, stadionai, teniso aikštynai, čiuožyklos, žirgynai ir kt.
• Sporto katalogą su žemėlapiu. Šiame kataloge visiškai n e m o k a m a i kviečiame registruoti jūsų sporto organizaciją, sporto klubą, mokyklą, būrelį, jogos užsiėmimus, šokių studiją, renginius, sporto ir laisvalaikio prekių parduotuves, paslaugas ir viską ką susitalpina savyje žodis „Sportas“.
• Tinklaraštį (blog‘ą), kuriame jūsų laukia daug naudingų patarimų, apžvalgų, straipsnių, vaizdinės medžiagos apie sportą ir aktyvų gyvenimo būdą.

Kol kas tinklapis veikia testiniu režimu, tačiau tikimės, kad kiekvieną dieną objektų jame vis daugės. Pasistengsime nepraleisti nei vienos sporto aikštelės ir visuomet pateikti jums pačią aktualiausią informaciją.

Kurkime Lietuvos sporto žemėlapį drauge!

Lauksime Jūsų pasiūlymų, klausimų bei pageidavimų el. paštu: info@sportmap.lt

Komentarai

Komentarų nėra

Būk pirmas, parašyk savo komentarą

Your email is never published nor shared.