Apie LIETUVOS SPORTO ŽEMĖLAPĮ

Džiaugiamės galėdami pristatyti Jums šį tinklapį – iniciatyvą „Lietuvos Sporto Žemėlapis“.

Pagrindinis šios iniciatyvos tikslas yra surinkti ir atvaizduoti viename žemėlapyje informaciją apie Lietuvoje kultivuojamas sporto šakas, veikiančius sporto klubus, sporto mokyklas, kūno kultūros ir sporto centrus, kitas aktyviam laisvalaikiui skirtas vietas, tuo pačiu kuriant interaktyvų Lietuvos sporto gidą.

Tikime, kad pasitelkiant šia informavimo priemone ir patogiai suteikiant informaciją apie prieinamas fizinio aktyvumo vietas, galima padidinti vaiku bei suaugusiųjų fizinį aktyvumą, ugdyti sveikos gyvensenos įpročius.

Lietuvos Sporto Žemėlapyje visi sportuojantys ar mėgstantys aktyviai leisti laisvalaikį patogiai ir greitai suras informaciją apie juos supančią sporto aplinką. Matys kitų lankytojų atsiliepimus, komentarus, nuomones ir įvertinimus.

O visi norintys pradėti sportuoti, naudodami šį gidą, galės įvertinti kokie užsiėmimai yra lengviausiai pasiekiami, apsvarstyti galimybes ir priimti sprendimus susijusius su kasdiene savo veikla, aktyvaus užsiėmimo pasirinkimu ar klausimu kur nukreipti augančius mažuosius.

Mūsų informacinis tinklapis yra naudingas ne tik kasdien ieškantiems aktualios informacijos lankytojams, tačiau ir visoms su sporto vietomis ir paslaugomis susijusioms įstaigoms bei organizacijoms. Visu pirma tai papildoma erdvė, kurioje jus galite pristatyti save, savo siūlomas paslaugas, tapti labiau matomi tikslinei auditorijai. Būti lengviau pasiekiami bei atrandami interneto platybėse.

Sėkite ir keiskitės naujienomis.

Prisijunkite prie mūsų Facebook’e.

Draugaukime ir kartu kurkime Lietuvos Sporto Žemėlapį!

VšĮ „Sporto populiarinimo centras“

info@sportmap.lt

www.sportmap.lt

91
Sporto šakų
500
Fizinio aktyvumo vietų
140
Sporto klubų